wersja tekstowa
|             Przypominamy o zmianach w funkcjonowaniu linii nr 30            |             Od 1 października 2014 - na linii nr 22 wszystkie kursy do Sierpina            |             Przystanek Odrodzenia/przedszkole (kierunek do pętli autobusowej) - od 25.09.2014 tymczasowo przeniesiony


Przypominamy o zmianach w funkcjonowaniu linii nr 30 Od 1 października 2014 - na linii nr 22 wszystkie kursy do Sierpina Przystanek Odrodzenia/ przedszkole (kierunek do pętli autobusowej) - od 25.09.2014 tymczasowo przeniesiony Od 1 października 2014 - linie nr 6 i 19 wracają na trasę przez ul. Sopocką i Zagonową Konkurs fotograficzny - rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców i zobacz nagrodzone prace!

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu serdecznie dziękuje za zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu na projekt nowego awersu Elbląskiej Karty Miejskiej.

Przypomnijmy, na ogłoszony przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu konkurs wpłynęły w sumie 134 projekty, z których przedstawiciele elbląskich mediów wybrali 8 najciekawszych prac.  W kolejnym etapie trwającym od 24 marca do 11 kwietnia, to właśnie elblążanie, poprzez internetowe sondy, mieli okazję zadecydować które spośród 8 wybranych projektów ozdobią dwa nowe wzory Elbląskich Kart Miejskich.

Największym poparciem (32,04 % wszystkich oddanych głosów) cieszył się projekt nr 5. Projekt został zgłoszony przez Agencję Reklamową Contact.    

Drugi projekt, który zostanie zrealizowany, to projekt nr 7 (30,54 % wszystkich oddanych głosów). Autorem projektu jest Pan Krzysztof Chmielewski, uczeń Gimnazjum nr 2 w Elblągu.

Autorzy zwycięskich projektów zostaną uhonorowani nagrodami pieniężnymi w wysokości 500 zł oraz biletem wolnej jazdy na cały rok.

Dwa nowe wzory imiennych Elbląskich Kart Miejskich będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych już w sierpniu 2011 r.